Приветствую Вас Гость

  • Страница 3 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форума: Waden  
Форум V-AUTO.NET » Прочее » Флуд » Блатные автономера
Блатные автономера
andrew_bogd Дата: Вторник, 08-Янв-2008, 13:40 | Сообщение # 31
загрузка наград ...
Сообщений: 2601
Репутация: off
Возраст: загрузка...
OFFline
Quote ([x-m)
]К каёену с номером 000 и буквам на номерах которых не бывает!
Всмысле они бывают, но барахолочная херня за 100 ублей

в украине Стоимость номера с тремя знаками - 1350 грн.(около 300$), каждый следующий знак по 200 грн.(40 $)
Причом не важно какие это буквы.
Например у Яны Клочковой номер "ЯНА"

Добавлено (08-Янв-2008, 13:40)
---------------------------------------------
ПОРЯДОК ЗАМОВЛЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ НОМЕРНИХ ЗНАКІВ
Згідно цього порядку власник транспортного засобу особисто або через довірену особу подає заяву встановленого зразка на ім'я начальника ДНДЦ БДР ДДПСММ МВС України та документи про сплату вартості номерного знака.
Замовник повинен мати при собі:
- особистий паспорт;
- реєстраційний документ на транспортний засіб;
- за потреби, доручення, засвідчене нотаріусом.

Оригінал-макет індивідуального номерного знака розробляється та узгоджується з власником транспортного засобу.
На номерних знаках забороняється наносити написи, які є дискримінаційними за ознаками походження, соціального і майнового стану, расової та національної належності, статі, освіти, ставлення до релігії, за майновими ознаками, родом і характером занять, місцем проживання, за інших обставин, а також використовувати або імітувати зображення Державного Герба України, державних символів інших держав та міжнародних організацій, а також офіційні назви державних органів України, крім випадків, передбачених законодавством.
На знаках дозволяється використовувати як літери кирилиці, так і літери латинської абетки. Знаки, що виготовляються за індивідуальним замовленням фізичних та юридичних осіб, повинні мати літери, або літери і не
більш ніж дві цифри.

Цифри на індивідуальних знаках слід розміщувати після літер.
Індивідуальні знаки не повинні бути тотожні або схожі за накресленням із знаками типів 1, 3 – 5 та із реєстраційними номерними знаками транспортних засобів, які використовують чи використовували раніше.
На індивідуальних знаках літер не повинно бути менше ніж три. А цифр не більше ніж дві, разм – не менше ніж три і не більше ніж вісім.
На ідивідуальних знаках окрім символів може бути малюнок.
Після одержання номерних знаків, власник транспортного засобу
звертається до МРЕВ ДАІ МВС України за місцем проживання для перереєстрації транспортного засобу у зв'язку з одержанням індивідуального номерного знака. На підставі листа ДНДЦ БДР ДДПСММ МВС України, що
видається власнику індивідуального номера, свідоцтво про реєстрацію
транспортного засобу замінюється на нове, у реквізиті "Особливі відмітки"
якого заноситься інформація про індивідуальний номерний знак.
Вартість індивідуальних номерних знаків залежить від кількості символів, наявності малюнка та строків виготовлення.
При знятті з обліку транспортного засобу індивідуальний номерний
знак зберігається у його власника.
Написи на індивідуальних номерних знаках не повинні
повторюватися в одному регіоні.

ПЕРЕЗАКРІПЛЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО НОМЕРНОГО ЗНАКУ

У разі заміни свого транспортного засобу на інший, власник індивідуального номерного знаку повинен звернутися до ДНДЦ БДР ДДПСММ МВС України із заявою про перезакріплення індивідуального номера за іншим транспортним засобом. При цьому на новий транспортний засіб повинен бути видано свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу або тимчасовий реєстраційний талон.
Після переоформлення номерного знаку власнику видається лист до МРЕВ ДАІ за місцем реєстрації транспортного засобу, який є підставою для заміни свідоцтва про реєстрацію.
Власник індивідуального номерного знаку може відмовитись від
цього знаку та перезакріпити його за іншим власником транспортного засобу,
написавши відповідну заяву до ДНДЦ БДР ДДПСММ МВС України. При цьому, новий власник транспортного засобу повинен мати свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу або тимчасовий реєстраційний талон.

З приводу замовлення та перезакріплення індивідуальних номерних знаків звертатися до ДНДЦ БДР ДДПСММ МВС України за адресою:
м. Київ вул. Інститутська 29-А (тел. 254-71-09, 253-43-18)

сорри что на украинском :) самое главное переведу
На знаках позволяется использовать как буквы кириллицы, так и буквы латинской азбуки. Знаки, которые изготовляются по индивидуальным заказам физических и юридических лиц, должны иметь не менее чем 3 буквы и не более чем две цифры


"Я считаю, что первую пробу надо сворачивать в трубочку и засовывать себе в жопу, вместо того, чтобы сразу показывать публике и спрашивать мнения." - А. Лебедев

Сообщение отредактировал andrew_bogd - Вторник, 08-Янв-2008, 13:33
  Алушта
Автор - andrew_bogd
Дата добавления - 08-Янв-2008 в 13:40

Сообщение
Quote ([x-m)
]К каёену с номером 000 и буквам на номерах которых не бывает!
Всмысле они бывают, но барахолочная херня за 100 ублей

в украине Стоимость номера с тремя знаками - 1350 грн.(около 300$), каждый следующий знак по 200 грн.(40 $)
Причом не важно какие это буквы.
Например у Яны Клочковой номер "ЯНА"

Добавлено (08-Янв-2008, 13:40)
---------------------------------------------
ПОРЯДОК ЗАМОВЛЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ НОМЕРНИХ ЗНАКІВ
Згідно цього порядку власник транспортного засобу особисто або через довірену особу подає заяву встановленого зразка на ім'я начальника ДНДЦ БДР ДДПСММ МВС України та документи про сплату вартості номерного знака.
Замовник повинен мати при собі:
- особистий паспорт;
- реєстраційний документ на транспортний засіб;
- за потреби, доручення, засвідчене нотаріусом.

Оригінал-макет індивідуального номерного знака розробляється та узгоджується з власником транспортного засобу.
На номерних знаках забороняється наносити написи, які є дискримінаційними за ознаками походження, соціального і майнового стану, расової та національної належності, статі, освіти, ставлення до релігії, за майновими ознаками, родом і характером занять, місцем проживання, за інших обставин, а також використовувати або імітувати зображення Державного Герба України, державних символів інших держав та міжнародних організацій, а також офіційні назви державних органів України, крім випадків, передбачених законодавством.
На знаках дозволяється використовувати як літери кирилиці, так і літери латинської абетки. Знаки, що виготовляються за індивідуальним замовленням фізичних та юридичних осіб, повинні мати літери, або літери і не
більш ніж дві цифри.

Цифри на індивідуальних знаках слід розміщувати після літер.
Індивідуальні знаки не повинні бути тотожні або схожі за накресленням із знаками типів 1, 3 – 5 та із реєстраційними номерними знаками транспортних засобів, які використовують чи використовували раніше.
На індивідуальних знаках літер не повинно бути менше ніж три. А цифр не більше ніж дві, разм – не менше ніж три і не більше ніж вісім.
На ідивідуальних знаках окрім символів може бути малюнок.
Після одержання номерних знаків, власник транспортного засобу
звертається до МРЕВ ДАІ МВС України за місцем проживання для перереєстрації транспортного засобу у зв'язку з одержанням індивідуального номерного знака. На підставі листа ДНДЦ БДР ДДПСММ МВС України, що
видається власнику індивідуального номера, свідоцтво про реєстрацію
транспортного засобу замінюється на нове, у реквізиті "Особливі відмітки"
якого заноситься інформація про індивідуальний номерний знак.
Вартість індивідуальних номерних знаків залежить від кількості символів, наявності малюнка та строків виготовлення.
При знятті з обліку транспортного засобу індивідуальний номерний
знак зберігається у його власника.
Написи на індивідуальних номерних знаках не повинні
повторюватися в одному регіоні.

ПЕРЕЗАКРІПЛЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО НОМЕРНОГО ЗНАКУ

У разі заміни свого транспортного засобу на інший, власник індивідуального номерного знаку повинен звернутися до ДНДЦ БДР ДДПСММ МВС України із заявою про перезакріплення індивідуального номера за іншим транспортним засобом. При цьому на новий транспортний засіб повинен бути видано свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу або тимчасовий реєстраційний талон.
Після переоформлення номерного знаку власнику видається лист до МРЕВ ДАІ за місцем реєстрації транспортного засобу, який є підставою для заміни свідоцтва про реєстрацію.
Власник індивідуального номерного знаку може відмовитись від
цього знаку та перезакріпити його за іншим власником транспортного засобу,
написавши відповідну заяву до ДНДЦ БДР ДДПСММ МВС України. При цьому, новий власник транспортного засобу повинен мати свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу або тимчасовий реєстраційний талон.

З приводу замовлення та перезакріплення індивідуальних номерних знаків звертатися до ДНДЦ БДР ДДПСММ МВС України за адресою:
м. Київ вул. Інститутська 29-А (тел. 254-71-09, 253-43-18)

сорри что на украинском :) самое главное переведу
На знаках позволяется использовать как буквы кириллицы, так и буквы латинской азбуки. Знаки, которые изготовляются по индивидуальным заказам физических и юридических лиц, должны иметь не менее чем 3 буквы и не более чем две цифры

S@NEK Дата: Вторник, 08-Янв-2008, 15:19 | Сообщение # 32
загрузка наград ...
Сообщений: 452
Репутация: off
Возраст: загрузка...
OFFline
Народ, а кто знает сколько стоят номера вот такого формата * 454 ** Rus???
  Тихорецк
Автор - S@NEK
Дата добавления - 08-Янв-2008 в 15:19

Сообщение Народ, а кто знает сколько стоят номера вот такого формата * 454 ** Rus???
excelero Дата: Вторник, 08-Янв-2008, 15:22 | Сообщение # 33
загрузка наград ...
Сообщений: 426
Репутация: off
Возраст: загрузка...
OFFline
Quote (S@NEK)
Народ, а кто знает сколько стоят номера вот такого формата * 454 ** Rus???

такие номера по-моему не продаются сразу. надо заранее заказать и серию ждать. думаю около 100 $ не больше




  Сочи
Автор - excelero
Дата добавления - 08-Янв-2008 в 15:22

Сообщение
Quote (S@NEK)
Народ, а кто знает сколько стоят номера вот такого формата * 454 ** Rus???

такие номера по-моему не продаются сразу. надо заранее заказать и серию ждать. думаю около 100 $ не больше
_SJ-N_ Дата: Вторник, 08-Янв-2008, 16:42 | Сообщение # 34
загрузка наград ...
Сообщений: 2849
Репутация: off
Возраст: загрузка...
OFFline
я тут машину видел московскую...на номерах *000**99(буквы не помню так же, как и марку)

Незнание правил не освобождает вас от ответственности...
  Москва
Автор - _SJ-N_
Дата добавления - 08-Янв-2008 в 16:42

Сообщение я тут машину видел московскую...на номерах *000**99(буквы не помню так же, как и марку)
S@NEK Дата: Вторник, 08-Янв-2008, 17:21 | Сообщение # 35
загрузка наград ...
Сообщений: 452
Репутация: off
Возраст: загрузка...
OFFline
Quote (excelero)
такие номера по-моему не продаются сразу. надо заранее заказать и серию ждать.

Благодарю, меня в принципи серия не интересует только необходима такого рода комбинация цифр.
Quote (excelero)
думаю около 100 $ не больше

Ну это нормально
Quote (_SJ-N_)
я тут машину видел московскую...на номерах *000**99

Счастливчик ;) я бы тоже хотел поглядеть на такие номера :) , сколько слышал о них, а неразу не видал
  Тихорецк
Автор - S@NEK
Дата добавления - 08-Янв-2008 в 17:21

Сообщение
Quote (excelero)
такие номера по-моему не продаются сразу. надо заранее заказать и серию ждать.

Благодарю, меня в принципи серия не интересует только необходима такого рода комбинация цифр.
Quote (excelero)
думаю около 100 $ не больше

Ну это нормально
Quote (_SJ-N_)
я тут машину видел московскую...на номерах *000**99

Счастливчик ;) я бы тоже хотел поглядеть на такие номера :) , сколько слышал о них, а неразу не видал
excelero Дата: Вторник, 08-Янв-2008, 17:24 | Сообщение # 36
загрузка наград ...
Сообщений: 426
Репутация: off
Возраст: загрузка...
OFFline
Quote (S@NEK)
Счастливчик ;) я бы тоже хотел поглядеть на такие номера , сколько слышал о них, а неразу не видал

да уж увидеть такие номера вживую это как увидеть Bugatti Veyron или Slr Mclaren, то есть шансов очень мало roll




  Сочи
Автор - excelero
Дата добавления - 08-Янв-2008 в 17:24

Сообщение
Quote (S@NEK)
Счастливчик ;) я бы тоже хотел поглядеть на такие номера , сколько слышал о них, а неразу не видал

да уж увидеть такие номера вживую это как увидеть Bugatti Veyron или Slr Mclaren, то есть шансов очень мало roll

S@NEK Дата: Вторник, 08-Янв-2008, 17:47 | Сообщение # 37
загрузка наград ...
Сообщений: 452
Репутация: off
Возраст: загрузка...
OFFline
Quote (excelero)
да уж увидеть такие номера вживую это как увидеть Bugatti Veyron или Slr Mclaren, то есть шансов очень мало

Второй увидеть больше шансов чем первый
  Тихорецк
Автор - S@NEK
Дата добавления - 08-Янв-2008 в 17:47

Сообщение
Quote (excelero)
да уж увидеть такие номера вживую это как увидеть Bugatti Veyron или Slr Mclaren, то есть шансов очень мало

Второй увидеть больше шансов чем первый
Vano26 Дата: Вторник, 08-Янв-2008, 18:15 | Сообщение # 38
загрузка наград ...
Сообщений: 681
Репутация: off
Возраст: загрузка...
OFFline
а у моего пахана А181ММ и нас не тормозят
это депутаты СroccCiti


Сообщение отредактировал Vano26 - Вторник, 08-Янв-2008, 18:16
  Ставрополь
Автор - Vano26
Дата добавления - 08-Янв-2008 в 18:15

Сообщение а у моего пахана А181ММ и нас не тормозят
это депутаты СroccCiti
_SJ-N_ Дата: Среда, 09-Янв-2008, 10:38 | Сообщение # 39
загрузка наград ...
Сообщений: 2849
Репутация: off
Возраст: загрузка...
OFFline
Quote (excelero)
да уж увидеть такие номера вживую это как увидеть Bugatti Veyron или Slr Mclaren, то есть шансов очень мало

Slr Mclaren к сожалению не видел, а вот Bugatti видел до её появления в Москве (в продаже)


Незнание правил не освобождает вас от ответственности...
  Москва
Автор - _SJ-N_
Дата добавления - 09-Янв-2008 в 10:38

Сообщение
Quote (excelero)
да уж увидеть такие номера вживую это как увидеть Bugatti Veyron или Slr Mclaren, то есть шансов очень мало

Slr Mclaren к сожалению не видел, а вот Bugatti видел до её появления в Москве (в продаже)
excelero Дата: Среда, 09-Янв-2008, 12:59 | Сообщение # 40
загрузка наград ...
Сообщений: 426
Репутация: off
Возраст: загрузка...
OFFline
А видел Slr Mclaren в Краснодаре, и Veyron в Германии на автовыставке еще в 2005 году. Честно говоря если б я не знал цены этих двух машин я бы выбрал Slr чисто на вид.



  Сочи
Автор - excelero
Дата добавления - 09-Янв-2008 в 12:59

Сообщение А видел Slr Mclaren в Краснодаре, и Veyron в Германии на автовыставке еще в 2005 году. Честно говоря если б я не знал цены этих двух машин я бы выбрал Slr чисто на вид.
_SJ-N_ Дата: Среда, 09-Янв-2008, 14:48 | Сообщение # 41
загрузка наград ...
Сообщений: 2849
Репутация: off
Возраст: загрузка...
OFFline
не, я бугатти на дороге виде, точнее на обочине...

Незнание правил не освобождает вас от ответственности...
  Москва
Автор - _SJ-N_
Дата добавления - 09-Янв-2008 в 14:48

Сообщение не, я бугатти на дороге виде, точнее на обочине...
ANGEL Дата: Воскресенье, 27-Янв-2008, 20:42 | Сообщение # 42
загрузка наград ...
Сообщений: 126
Репутация: off
Возраст: загрузка...
OFFline
А у моего бати такой номер

Он говорит тож блатной.
yahoo


400 игровых аватаров на любой вкус
ТОП Игровых сайтов
Игровой портал


Сообщение отредактировал ANGEL - Воскресенье, 27-Янв-2008, 20:43
  Москва
Автор - ANGEL
Дата добавления - 27-Янв-2008 в 20:42

Сообщение А у моего бати такой номер

Он говорит тож блатной.
yahoo

Vano26 Дата: Понедельник, 28-Янв-2008, 20:06 | Сообщение # 43
загрузка наград ...
Сообщений: 681
Репутация: off
Возраст: загрузка...
OFFline
да у нас чел в ставрополе один
телке номер покупает хх777х и он стоит 150 тыс доларов :o
  Ставрополь
Автор - Vano26
Дата добавления - 28-Янв-2008 в 20:06

Сообщение да у нас чел в ставрополе один
телке номер покупает хх777х и он стоит 150 тыс доларов :o
RoleXX Дата: Понедельник, 28-Янв-2008, 20:54 | Сообщение # 44
загрузка наград ...
Сообщений: 825
Репутация: off
Возраст: загрузка...
OFFline
да ну... shok

  Одесса
Автор - RoleXX
Дата добавления - 28-Янв-2008 в 20:54

Сообщение да ну... shok
excelero Дата: Понедельник, 28-Янв-2008, 21:36 | Сообщение # 45
загрузка наград ...
Сообщений: 426
Репутация: off
Возраст: загрузка...
OFFline
Quote (Vano26)
да у нас чел в ставрополе один
телке номер покупает хх777х и он стоит 150 тыс доларов

плюнь в лицо тому кто тебе это сказал! У братана на Бумере х777хх он за этот номер отдал вагончик за 25 тыс. рублей.




  Сочи
Автор - excelero
Дата добавления - 28-Янв-2008 в 21:36

Сообщение
Quote (Vano26)
да у нас чел в ставрополе один
телке номер покупает хх777х и он стоит 150 тыс доларов

плюнь в лицо тому кто тебе это сказал! У братана на Бумере х777хх он за этот номер отдал вагончик за 25 тыс. рублей.

Форум V-AUTO.NET » Прочее » Флуд » Блатные автономера
  • Страница 3 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск: